درباره ما

  1. خانه
  2. درباره ما

داپی | درگاه آنلاین پردازش و ارسال مراسلات با هدف جمع آوری و دریافت مرسولات از محل موردنظر مشتریان در سراسر کشور و تحویل به پست در کوتاه ترین زمان ممکن ایجاد شد.

ارسال راحت مرسولات با داپی

داپی توزیع، بسته بندی و انبارداری کالاهای فروشگاه های اینترنتی و عرضه کننده های کالا را برعهده می‌گیرد در کنار این سرویس ها، طراحی فروشگاه اینترنتی و امور مرتبط با راه اندازی یک کسب و کار الکترونیکی و ایجاد درگاه پرداخت را هم می توانید به داپی بسپارید. استفاده از خدمات داپی به راحتی و از طریق یک کنترل پنل کاربری بسیار کاربردی و کاربرپسند با امکانات متعدد به صورت کاملا اختصاصی و به زبان فارسی میسر است.

  • کسب رضایت مشتری با تحویل سریع تر کالا
  • وصول سریع تر وجه سفارش
  • کاهش برگشتی سفارشات
  • ارتباط موثرتر با مشتری تا زمان تحویل کالا

فعالیت های ما

خدمات ارسال

برای ارسال و بسته بندی مرسولات خود نیاز نیست به پست بروید، کافی است درخواست خود را ثبت کنید. ما بسته شما را در جایی که هستید تحویل می گیریم و به مشتری می رسانیم.

درخواست ارسال مرسوله

فروشگاه ساز

داشتن یک وب سایت در شناساندن برند و جذب مشتری به شما کمک می کند تا درآمدتان بیشتر شود، اگر به فکر کارهای آنلاین هستید و فروشگاه اینترنتی ندارید، برایتان آماده می‌کنیم.

درخواست فروشگاه اینترنتی

پیگیری مرسوله

در صورتیکه محصولی را از فروشگاه خریدید و نیاز دارید تا آن را پیگیری کنید، کافی است شناسه خود را در توضیحاتی که در این صفحه داده شد وارد کنید تا پیگیری شما انجام شود.

پیگیری مرسوله
فهرست